HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Netgear - Hálózat Adapter NIC - Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC Ethernet kártya Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC

expansion module, 2x SFP+, IEEE 802.3z, Duplex LC Connector interface, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

50.160 Ft + áfa
63.703 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS105 switch Netgear FS105 switch Switch Netgear FS105-300PES 5x10/100 Switch Fémházas

Switch SOHO, 5x, 5x, 64KB, fémházas, 12+48 hó

Garancia: 12+48 hó

6.380 Ft + áfa
8.103 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS608-300PES switch Netgear FS608-300PES switch Switch Netgear FS608-300PES 8x10/100 Platinum

Switch SOHO, 8x, 8x, 24 hó

Garancia: 24 hó

3.620 Ft + áfa
4.597 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS726T switch Netgear FS726T switch Switch Netgear FS726T-100EUS 24x10/100 Switch Fémházas

Switch Managed, 24x+2x(SFP), 24x, 2x, fémházas, 12+48 hó

Garancia: 12+48 hó

33.350 Ft + áfa
42.355 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch Switch Netgear GS108E-300PES v3 8xGigabit Switch Fémházas

Switch rack, 8x, 8x, fémházas, 12+48 hó

Garancia: 12+48 hó

13.110 Ft + áfa
16.650 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink