HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
  • Oldal:
  • 1
Rendezés:
Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel 3m SC-LC 90/125 OM3 Duplex optikai kábel Optikai SC-LC 3m 90/125 Duplex kábel OS2 Intellinet 303935

Optikai kábel, SC / LC, 3m, 12 hó

Garancia: 12 hó

8.715 Ft + áfa
11.068 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 1m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Intellinet 1m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Kab UTP Patch CAT6 1m Narancs Intellinet 342247

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 1m ( Narancs ), 1 hó

Garancia: 1 hó

565 Ft + áfa
718 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 2m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Intellinet 2m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Kab UTP Patch CAT6 2m Narancs Intellinet 342261

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 2m ( Narancs ), 1 hó

Garancia: 1 hó

855 Ft + áfa
1.086 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Intellinet 3m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Intellinet 3m CAT6 UTP Patch kábel, narancs Kab UTP Patch CAT6 3m Narancs Intellinet 342278

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 3m ( Narancs ), 1 hó

Garancia: 1 hó

855 Ft + áfa
1.086 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Szerszám (Tools) - Intellinet IN351911 RJ45,RJ11,USB+BNC kábel teszter Intellinet IN351911 RJ45,RJ11,USB+BNC kábel teszter Szer. Kábel teszter RJ-45,RJ-11,BNC,USB Intellinet IN351911

Kábel teszter, RJ11, RJ45, BNC, USB, Max 200m, árnyékolt és árnyékolatlan LAN kábelekhez, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

11.864 Ft + áfa
15.067 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Szerszám (Tools) - Intellinet krimpelo fogo RJ11 12 45 IN211048 Intellinet krimpelo fogo RJ11 12 45 IN211048 Szer. Krimp RJ45/11/12 Intellinet IN211048

Krimpelő fogó RJ45/ RJ11/ RJ12

4.141 Ft + áfa
5.259 Ft
Nincs raktáron (Beszerezhető)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Intellinet - Szerszám (Tools) - Kábel teszter Intellinet RJ11,45 IN351898 Kábel teszter Intellinet RJ11,45 IN351898 Szer. Kábel teszter RJ-45,RJ-11 Intellinet IN351898

Kábel teszter, RJ11, RJ45, UTP/STP/FTP

3.077 Ft + áfa
3.908 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
  • Oldal:
  • 1
Rendezés:
Gyártóink