HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
TP-Link - Hálózat Switch, FireWall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul SwitchTPLink TL-SM321B WDM modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

7.788 Ft + áfa
9.891 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - Hálózat Switch, FireWall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module SwitchTPLink TL-SM321A WDM modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

15.340 Ft + áfa
19.482 Ft
Nincs raktáron (Beszerezhető)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - Hálózat Wlan Antenna Kábel - TP-Link 12m antenna kábel TP-Link 12m antenna kábel Wlan x Kab Antenna Kábel 12m N-N TL-ANT24EC12N

12m, N male - papa, N female - mama, Veszteség: 6.5 dB, Imped.: 50Ohm, Frekv.: 3GHz-ig, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

12.826 Ft + áfa
16.289 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna Wlan Ant kült. 15dBi TPLink Panel TL-ANT2415D

Horizontális: 360° Omni-directional, 15dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Kültéri, Méret: 150cm

Garancia: 12+12 hó

12.840 Ft + áfa
16.307 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna Wlan Ant kült. 12dBi TPLink Panel TL-ANT2412D

Horizontális: 360° Omni-directional, 12dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Fali, pózna, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

8.190 Ft + áfa
10.401 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - Hálózat Wlan Wireless - TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter Wlan NIC TPLink TL-WN823N 300M USB Mini adapter

USB Wireless Kliens (NIC), 802.11 b/g/n, beépített, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK, Kliens, USB 2.0, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

2.614 Ft + áfa
3.320 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


TP-Link - USB Adapter Irda BT RS232 - TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel USB3 HUB 7 Port TP-Link+tápegység 12V/2,5A UH700

USB aktív HUB, 7x USB 2.0 A mama - female, 165 x 65.5 x 17.5 mm, 1m USB 3.0 kábel, 12V, 2.5A tápegysé, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

8.888 Ft + áfa
11.288 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink