« Vissza a kategóriákhoz
HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Allied Telesis - Hálózat Adapter NIC - Allied Telesyn MC102 média konverter Allied Telesyn MC102 média konverter Optikai Konverter Allied Telesis AT-MC102XL 100FX SC

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3u, IEEE 802.3q, max. 2 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Multi-mode), 12 hó

Garancia: 12 hó

15.750 Ft + áfa
20.003 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


ASUS - Hálózat Adapter NIC - Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter
Asus PL-E52P/PL-E52P DUO Powerline adapter Powerline Asus Home Plug AV 600Mbps Gbe kit PL-E52P DUO

Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV, max. 300 m, 112 x 57 x 32mm, átviteli sebesség 600Mbps, 128-bit AES, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

25.740 Ft + áfa
32.690 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Black Box - Hálózat Adapter NIC - Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode NIC ET NIC Black Box 100BASE-FX Fiber PCI ST Multimode LH1360C-ST

PCI, duplex ST, IEEE 802.3u Fast Ethernet 100BASE-FX, max. 2.000 m, FCC Part 15 Class A, 100 Mbps, 12 hó

Garancia: 12 hó

53.940 Ft + áfa
68.504 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


D-Link - Hálózat Adapter NIC - D-Link DMC-300SC média konverter
D-Link DMC-300SC média konverter Optikai Konverter D-Link Konv. DMC-300SC 100Mbps FX-SC Multi-mod

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3x, max. 2 km, 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode), 24 hó

Garancia: 24 hó

23.111 Ft + áfa
29.351 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


D-Link - Hálózat Adapter NIC - D-Link DMC-700SC média konverter
D-Link DMC-700SC média konverter Optikai Konverter D-Link Konv. DMC-700SC 1000Mbps SX-SC Multi-mo

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode), 24 hó

Garancia: 24 hó

43.848 Ft + áfa
55.687 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


D-Link - Hálózat Adapter NIC - D-Link DMC-810SC média konverter
D-Link DMC-810SC média konverter Optikai Konverter D-Link Konv. DMC-810SC 1000Mbps SX-SC Singl

Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, max. 10 km, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseLX (SC Single-mode), 24 hó

Garancia: 24 hó

78.408 Ft + áfa
99.578 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Dell - Hálózat Adapter NIC - DELL NetXtreme 5719 hálózati kártya 4xGbe PCIe x4 540-11148
DELL NetXtreme 5719 hálózati kártya 4xGbe PCIe x4 540-11148 ET NIC DELL NetXtreme 5719 4xGbe PCIe x4 540-11148

PCI-E, 4x RJ45 10/100/1000, Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 1000Base-T, 12 hó

Garancia: 12 hó

62.540 Ft + áfa
79.426 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink