HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel sárga PP12-0.5M/Y 0,5m Gembrid CAT.5 UTP Patch kábel sárga PP12-0.5M/Y Kab UTP Patch 0,5m Sárga Digitus DK-1512-005/Y

UTP kábel CAT5e Patch, 1 x RJ45, 0,5m 4 x 2 sodort érpár, 1 hó

Garancia: 1 hó

180 Ft + áfa
229 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 2m 50/125 LC-ST optikai kábel Digitus DK-2531-02 Optikai LC-ST 2m 50/125 Kábel Digitus DK-2531-02

Optikai kábel, LC / ST, 2m, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

4.680 Ft + áfa
5.944 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Digitus 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga Digitus 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga Kab UTP Patch CAT6 0,5m Sárga Digitus DK-1612-005/Y

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,5m ( Sárga ), 1 hó

Garancia: 1 hó

231 Ft + áfa
293 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - I/O IDE SATA Raid - Digitus 1394b PCIE 2p kártya Digitus 1394b PCIE 2p kártya Firewire 1394b PCIE Digitus Kártya 2 port DS-30203-2

PCIE, 2x FireWire 800 (1394b) 9-pin, 1x FireWire 400 (1394a) 6-pin, 12 hó

Garancia: 12 hó

9.390 Ft + áfa
11.925 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Rack szerelvények - Digitus 19' 10x C13 fekete elosztó Digitus 19' 10x C13 fekete elosztó Szekr. x 220V Elosztó 10 x C13 19' Digitus DN-95404

19', Fekete, 220V, 10 x C13 csatlakotó, 2m kábellel, 12 hó

Garancia: 12 hó

11.970 Ft + áfa
15.202 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Digitus 1m DK-2522-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, SC / SC Digitus 1m DK-2522-01 50/125 Fiber Optic Multimode patch kábel, SC / SC Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 Digitus DK-2522-01

Optikai kábel, SC / SC, 1m, 12 hó

Garancia: 12 hó

3.816 Ft + áfa
4.846 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Kábel - Digitus 1m mini DisplayPort male - DisplayPort male kábel Digitus 1m mini DisplayPort male - DisplayPort male kábel Kab Mon DP Mini M - DP 1m Digitus AK-340102-010-W

VGA, Összekötő, átalakító, 1 m, DisplayPort male - papa, mini DisplayPort male - papa, fehér, 6 hó

Garancia: 6 hó

1.213 Ft + áfa
1.541 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Rack szerelvények - Digitus 24p Cat5e UTP patch panel Digitus 24p Cat5e UTP patch panel Szekr. x Patch Panel UTP Cat5e 24xRJ45 Digitus DN-91524U-EC

Fali / álló, 19', Fekete, 24 portos patch panel CAT5e, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

7.611 Ft + áfa
9.666 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Digitus - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Digitus 2m 9/125 Duplex singlemode kábel, LC / SC Digitus 2m 9/125 Duplex singlemode kábel, LC / SC Optikai LC-SC 2m 9/125 Duplex singlemode káb.Digitus

Optikai kábel, SC / LC, 2m, 12 hó

Garancia: 12 hó

4.769 Ft + áfa
6.057 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink