HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Valueline - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 0,5m UTP Patch kábel CAT6 VLCT85200E05 0,5m UTP Patch kábel CAT6 VLCT85200E05 Kab UTP Patch CAT6 0,5m VLCT85200E05

UTP kábel CAT6, RJ45 male - papa, 0,5m 4 x 2 sodort érpár, 1 hó

Garancia: 1 hó

222 Ft + áfa
282 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


4World - Kábel - 0,6m L-L alakú piros SATA3 kábel 0,6m L-L alakú piros SATA3 kábel Kab SATA3 HDD 0,6m 'L-L'-alak 4World Right Red 08560

SATA 3, Összekötő, 0,6 m, SATA L 7 pin, SATA L 7 pin, piros, 1 hó

Garancia: 1 hó

303 Ft + áfa
385 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Amtech - Hálózat Rack szerelvények - 1,5U 300x450 tálca 1,5U 300x450 tálca Szekr. x 1,5U Tálca 300mm Mély Fekete 100kg R4020100

1 hó

Garancia: 1 hó

3.807 Ft + áfa
4.835 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


König - Kábel - 10 1,5mm Jack sztereó hosszabitó kábel 10 1,5mm Jack sztereó hosszabitó kábel Kab 3.5mm Jack 10m sztereó hosszabitó CABLE-423/10

Audió kábel, Hosszabító, 10 m, 3,5mm jack male - papa, 3,5mm jack female - mama, fekete, 1 hó

Garancia: 1 hó

635 Ft + áfa
806 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel 100m CAT5e feszítőszálas UTP légkábel Kab UTP Kültéri CAT5e 100m Légkábel Feszítőszálas UTK5816-100

UTP kábel CAT.5e, feszítőszálas légkábel, CAT5e, 100m 4 x 2 sodort érpár, 12 hó

Garancia: 12 hó

11.492 Ft + áfa
14.595 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 100m fali merev UTP kábel CAT5e 100m fali merev UTP kábel CAT5e Kab UTP Fali merev CAT5e 100m UTP-8100

UTP kábel CAT.5e, 100m 4 x 2 sodort érpár, nem árnyékolt, 1 hó

Garancia: 1 hó

4.305 Ft + áfa
5.467 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas 100m FTP CAT5e légkábel, feszítőszálas Kab UTP Patch árnyékolt 100m CAT5e Feszítőszállas FTK5815

UTP kábel CAT.5e, 100m 4 x 2 sodort érpár, árnyékolt, 1 hó

Garancia: 1 hó

13.831 Ft + áfa
17.565 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 100m kültéri FTP kábel CAT5 100m kültéri FTP kábel CAT5 Kab UTP Fali merev CAT5e 100m Árnyékolt KÜLTÉRI FTK5814

UTP kábel CAT5e FTP, 100m 4 x 2 sodort érpár, árnyékolt, tömör réz, 1 hó

Garancia: 1 hó

12.338 Ft + áfa
15.669 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Kábel - 10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel 10m 50/125 FC-SC Duplex optikai kábel Optikai FC-SC 10m 50/125 Duplex kábel OLSCFCD50100

optikai, Összekötő, átalakító, 10 m, FC, SC, narancs, Duplex

Garancia: 12 hó

17.430 Ft + áfa
22.136 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 10m optikai kábel LC-ST Multi Modusu Duplex 50/125 Optikai LC-ST 10m Multi Modusu Duplex 50/125 kábel

Optikai kábel, LC / ST, 10m, 12+12 hó

Garancia: 12+12 hó

8.676 Ft + áfa
11.019 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink