HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
  • Oldal:
  • 1
Rendezés:
Value - Kábel - 5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 5m Displayport M-HDMI M kábel, fekete 11.99.5783 Kab Mon DP M - HDMI M 4,5m 11.99.5783

Video, Összekötő, átalakító, 5m, DisplayPort male - papa, HDMI apa, fekete, 12+24 hó

Garancia: 12+24 hó

5.239 Ft + áfa
6.654 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Value - Kábel - DVI-D link kábel 2m S-3641 DVI-D link kábel 2m S-3641 Kab Mon DVI 02- 2m DVI 24+1/24P+1/5 S-3641

Video, Összekötő, 2 m, DVI 24+1, DVI 24p + 1, fekete black, zacskó

Garancia: 1 hó

1.078 Ft + áfa
1.369 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Value - Kábel - Hálozati kábel 220V Notebook-hoz 1,8m VLEP10100B20 Hálozati kábel 220V Notebook-hoz 1,8m VLEP10100B20 Kab Hálozati 220V Notebook 1,8m IEC320-C5

Tápellátás, Összekötő, 1,8 m, fekete black, 1 hó

Garancia: 1 hó

563 Ft + áfa
715 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Value - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01 LC-ST 1m optikai kábel Digitus DK-2531-01 Optikai LC-ST 1m 50/125 Kábel Value 21.99.9951CR

Duplex, multimode optikai patch kábel, 2 x LC-Multimode male - papa, ST-Multimode male - papa, Üvegszál, 1 hó

Garancia: 1 hó

2.292 Ft + áfa
2.911 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Value - Kábel - S-video - S-video 4pin 10m kábel S-video - S-video 4pin 10m kábel Kab S-video - S-video 4pin M/M 10m 11.99.4369BR

Video, Összekötő, 10 m, S-video (4pin), S-video (4pin), fekete black, 1 hó

Garancia: 1 hó

1.280 Ft + áfa
1.626 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
  • Oldal:
  • 1
Rendezés:
Gyártóink