HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
MOST ÉRKEZTEK
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Egyéb - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 2m SC-LC 50/125 Duplex kábel 2m SC-LC 50/125 Duplex kábel Optikai SC-LC 2m 50/125 Duplex kábel

Optikai kábel, SC / LC, 2m, 1 hó

Garancia: 1 hó

2.718 Ft + áfa
3.452 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Valueline - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 2m UTP Patch kábel CAT6 2m UTP Patch kábel CAT6 Kab UTP Patch CAT6 2m VLCT85200E20

UTP kábel CAT6, 2 x RJ45 male - papa, 2m 4 x 2 sodort érpár, 1 hó

Garancia: 1 hó

344 Ft + áfa
437 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Hálózat Rack szerelvények - 2U tálca, 400mm mély fekete 2U tálca, 400mm mély fekete Szekr. x 2U Tálca 400mm Mély Fekete 180kg R4020200

400mm mély, Fekete, Teherbírás 180Kg, 12 hó

Garancia: 12 hó

4.653 Ft + áfa
5.909 Ft
Nincs raktáron (Beszerezhető)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


HQ - Kábel - 2x RCA - 2x RCA Quality 5m audió összekötő kábel 2x RCA - 2x RCA Quality 5m audió összekötő kábel Kab 2x RCA - 2x RCA Quality 5m HQAS3611-5

Audió kábel, Összekötő, 5 m, 2x RCA male - papa, 2x RCA male - papa, fekete, 6 hó

Garancia: 6 hó

4.697 Ft + áfa
5.965 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Valueline - Kábel - 2x RCA 10m összekötő kábel 2x RCA 10m összekötő kábel Kab RCA 2xDugó -2x Dugó 10mCAB-RCA2x2 VLAP24200B100

Audió kábel, Összekötő, 10 m, 2x RCA male - papa, 2x RCA male - papa, fekete black, 1 hó

Garancia: 1 hó

621 Ft + áfa
789 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Valueline - Kábel - 2x RCA hosszabbító kábel, 2m 2x RCA hosszabbító kábel, 2m Kab RCA 2xDugó -2xAljzat 2m VLAP24205B20

Audió kábel, Hosszabító, 2,5 m, 2x RCA male - papa, 2x RCA female - mama, fekete, 1 hó

Garancia: 1 hó

351 Ft + áfa
446 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Valueline - Kábel - 2x RCA összekötő kábel 2x RCA összekötő kábel Kab RCA 2xDugó -2x Dugó 5mCAB-RCA2x2 VLAP24200B50

Video, Összekötő, 5 m, 2x RCA male - papa, 2x RCA male - papa, fekete black, 1 hó

Garancia: 1 hó

522 Ft + áfa
663 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Egyéb - Kábel - 2x SATA II hátlapi kivezetés 2x SATA II hátlapi kivezetés Kab Kivezet hátlap 2xSATA 93046

SATA, Belső összekötő, 2x SATA, 2x SATA, piros, Belső SATA csatlakozó kivezetése hátlapi SATA csatlakozóra, 6 hó

Garancia: 6 hó

737 Ft + áfa
936 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Best Connectivity - I/O IDE SATA Raid - 2x soros/ 1x párhuzamos PCI kártya Best Connectivity SCARDS2PAR1S 2x soros/ 1x párhuzamos PCI kártya Best Connectivity SCARDS2PAR1S Multi I/O PCI 2xSoros port / 1xPárhuzamos Best Connectivity

PCI, 2x RS-232, 1x IEEE 1284 Paralel, 12 hó

Garancia: 12 hó

2.372 Ft + áfa
3.012 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink