HOTLINE
Telefon
Munkanap
10-18
210-9690
TOP 5 MP4/5 LEJÁTSZÓK
Rendezés:
Equip - Hálózat Rack szerelvények - 1U Blank Panel Equip 19' 327501 1U Blank Panel Equip 19' 327501 Szekr. x 1U Blank Panel Equip 19' 327501

1U, Fekete, Blanking panel, 1 hó

Garancia: 1 hó

1.355 Ft + áfa
1.721 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 254313 3m optikai patch kábel 254313 3m optikai patch kábel Optikai LC-SC 3m 50/125 OM2 Duplex mm kábel Equip

1 hó

Garancia: 1 hó

3.570 Ft + áfa
4.534 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip 3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip Optikai LC-LC 3m 50/125 OM2 Duplex mm kábel Equip

Optikai kábel, LC / LC, 3m, 1 hó

Garancia: 1 hó

3.630 Ft + áfa
4.610 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, bézs Kab UTP Patch CAT6 0,25m Beige Equip 625413

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,25m ( Bézs ), 12 hó

Garancia: 12 hó

249 Ft + áfa
316 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, kék Kab UTP Patch CAT6 0,25m Kék Equip 625433

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,25m ( Kék ), 12 hó

Garancia: 12 hó

236 Ft + áfa
300 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, piros Kab UTP Patch CAT6 0,25m Piros Equip 625423

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,25m ( Piros ), 12 hó

Garancia: 12 hó

249 Ft + áfa
316 Ft
24 órán belül szállítható (Visszaigazolás esetén)<5db
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, sárga Kab UTP Patch CAT6 0,25m Sárga Equip 625463

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,25m ( Sárga ), 12 hó

Garancia: 12 hó

236 Ft + áfa
300 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld Equip 0,25m CAT6 UTP Patch kábel, zöld Kab UTP Patch CAT6 0,25m Zöld Equip 625443

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,25m ( Zöld ), 12 hó

Garancia: 12 hó

236 Ft + áfa
300 Ft
24 órán belül szállítható (Raktáron>5db)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,5m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke Equip 0,5m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke Kab UTP Patch árnyékolt CAT5e FTP 0,5m Equip 225417

UTP kábel CAT5e Patch, 100 x RJ45, 0,5m ( szürke ), 1 hó

Garancia: 1 hó

268 Ft + áfa
340 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,5m CAT6 UTP Patch kábel, kék Equip 0,5m CAT6 UTP Patch kábel, kék Kab UTP Patch CAT6 0,5m Kék 625437

UTP kábel CAT6, 2 x RJ45 male - papa, 0,5m ( Kék ), 12 hó

Garancia: 12 hó

254 Ft + áfa
323 Ft
Nincs raktáron (telefonon vagy e-mailen érdeklődjön)
A termék ára az elmúlt 48 órában nem változott

Részletek Összehasonlítom


 Csak készleten lévők
Rendezés:
Gyártóink